Młodzi, którzy tworzą:
Pomysłodawca inicjatywy i redaktor naczelny kwartalnika „Młodzi o Polityce”. Kieruje pracami zespołu. Zawodowo związany z Fundacją Szkoła Liderów im. Zbigniewa Pełczyńskiego, gdzie od 2020 roku koordynuje program polityczny. Pełnomocnik Dziekana ds. absolwentów na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Politolog z wykształcenia i zamiłowania. Prezes Fundacji Młodzieży Activis. Członek projektu Tour de Konstytucja.
Zastępczyni redaktora naczelnego kwartalnika „Młodzi o Polityce”. W latach 2022-2023 redaktorka działu „Polska”. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku stosunki międzynarodowe. Ukończyła dziennikarstwo i medioznawstwo na studiach pierwszego stopnia. Przez kilka lat angażowała się w działalność studencką na Uniwersytecie Warszawskim. Spędziła rok pracując jako redaktorka portalu internetowego o tematyce biznesowo-politycznej. Prywatnie wielka fanka gier planszowych oraz wierna czytelniczka klasyków literatury z XIX i XX wieku.
Prezeska Koła Naukowego Młodzi o Polityce. Koordynatorka promocji, grafiki i działu społeczeństwo. Studentka II roku europeistyki – integracji europejskiej. Zawodowo związana z portalem Demagog. Wolontariuszka Tour de Konstytucja, współautorka projektu Siła Młodych – Most Pokoleń. Panelistka Igrzysk Wolności i strefy let’s talk na Open’er Festiwal. Zainteresowana sprawami społecznymi, edukacją obywatelską i polityką migracyjną.
Redaktor działu „Polska”. Student amerykanistyki. W jego kręgu zainteresowań, poza Stanami Zjednoczonymi, znajduje się polska polityka parlamentarna oraz problematyka judykatywy. W wolnym czasie sięga po thrillery psychologiczne i uczy się języków obcych. Uwielbia komedię w szerokim tego słowa znaczeniu.
Redaktorka działu „Świat”. Studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Jej zainteresowania to region Indo-Pacyfiku, filozofia polityki oraz historia monarchii brytyjskiej. Często podróżuje po Włoszech, w czym pomaga jej znajomość tego języka. Uwielbia czytać książki biograficzne oraz literaturę klasyczną.
Redaktorka działu „Społeczeństwo”. Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Jej głównym obszarem zainteresowań jest szeroko pojmowana kultura oraz zagadnienia społeczne. Prywatnie fanka musicali, literatury pięknej oraz francuskich egzystencjalistów.
Redaktor działu “Polska” w latach 2023-2024. Absolwent socjologii stosowanej i antropologii społecznej Uniwersytetu Warszawskiego. Redaktor portalu MamPrawoWiedzieć. Interesuje się przede wszystkim polską sceną polityczną po 1989 roku i teoriami partii politycznych. Dodatkowo zajmuje go polityka miejska i urbanistyka. Prywatnie pływak i kinoman amator.
Redaktor działu „Świat” w lata 2023-2024. Student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowany sprawami europejskimi szczególnie polityką wewnętrzną Unii Europejskiej. W wolnym czasie podróżuje, uczy się nowych języków i słucha zespołu Bitamina. Młody człowiek.
Redaktorka działu „Społeczeństwo” w latach 2021-2023. Absolwentka politologii I stopnia i socjologii II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie mieszka w Berlinie, gdzie studiuje socjologię społeczeństw europejskich na Freie Universitat. Jej obszar zainteresowań to przede wszystkim polityka tożsamościowa, Unia Europejska i Europa, teoria queer i prawa człowieka. Stara się zrozumieć zachodzące procesy polityczne, by znaleźć rozwiązanie kryzysów trawiących współczesny świat i uczynić go choć troszkę lepszym.
Koordynatorka działu korekty w latach 2022-2024. Studentka kulturoznawstwa – wiedzy o kulturze. Interesuje się antropologią słowa oraz historią kulturową kobiet i grup wykluczonych. Pasjonatka słowa we wszelkich jego formach. Kształcąca się korektorka, feministka i działaczka społeczna. Kocha się uczyć i jeździć pociągiem.
Koordynatorka działu korekty w latach 2020-2022 oraz działu „Świat” w 2021 r. Kobieta, Polka, Europejka. Studentka stosunków międzynarodowych II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła z wyróżnieniem lingwistykę stosowaną oraz stosunki międzynarodowe. Na co dzień czyta artykuły w sześciu językach, najchętniej na temat obronności, Francji i Afryki. Jej naturalnym środowiskiem są lotniska, więc zazwyczaj trudno się połapać, na jakiej znajduje się szerokości geograficznej. Lubi sport i czarną kawę, bez cukru. Co łączy jej wszystkie pasje? Dyplomacja.
Studentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim i Edukacji Artystycznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jej zainteresowania polityczne oscylują wokół problemów współczesnych społeczeństw oraz zagadnień związanych z edukacją i oświatą, w tym praw dziecka. Jest pasjonatką sztuki, głównie grafiki i nowej ilustracji. Prywatnie miłośniczka zwierząt.
Absolwentka polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie magistrantka antropologii kulturowej i społecznej. Jej zainteresowania naukowo-polityczne krążą wokół migracji zewnętrznych oraz praw kobiet, a także kwestii przynależności i tożsamości kulturowej. Od dwóch lat mieszka poza Polską – aktualnie w Holandii. Wolny czas spędza na czytaniu reportaży, fotografii oraz jeździe na rowerze.
Absolwent politologii na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Zainteresowany tematyką rozwoju i przeobrażeń Unii Europejskiej, kryzysu demokracji, organizacji międzynarodowych i PR, którym zajmuje się zawodowo.
Doktorantka na Uniwersytecie Warszawskim. Szczególnie zainteresowana edukacją obywatelską. Wielbicielka i kolekcjonerka czasopism społeczno-politycznych. Obecnie prowadzi badania na temat współczesnej spółdzielczości.
Student I roku studiów magisterskich ze stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Interesuje się architekturą bezpieczeństwa międzynarodowego w regionach Indo-Pacyfiku i Bliskiego Wschodu. Sukcesywnie pogłębia wiedzę na temat Federacji Rosyjskiej i Chińskiej Republiki Ludowej. Ciekawią go również aspekty związane z wojskowością, takie jak wykorzystanie prywatnych firm wojskowych czy specyfika konfliktów hybrydowych. Pasje pozapolityczne obejmują sport (trening siłowy i pływanie), historię XX wieku i tematykę wojskowych sił specjalnych.
Studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowana sprawami międzynarodowymi w regionie Afryki, szczególnie bezpieczeństwem, problematyką praw kobiet, prowadzeniem pracy warsztatowej. Od kilku lat udziela się w młodzieżowych organizacjach, a także kołach naukowych. Wrocławianka, miłośniczka gotowania i wszelkiego rodzaju robótek ręcznych, która nade wszystko ceni znalezienie w ciągu dnia czasu na chwilę nicnierobienia.
Studentka II roku studiów magisterskich z politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka historii filozofii, teatru i feministka. Propagatorka przekuwania myśli w działanie; zaangażowana społecznie zwłaszcza w dziedzinie walki o prawa kobiet i mniejszości. Prywatnie zajmuje się dmuchaniem w skrzydła innych kobiet.
Student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, zainteresowany tematyką polityki europejskiej oraz praw człowieka. Działał w Młodzieżowej Radzie Miasta Katowice, lokalnej grupie Amnesty International, organizował Koncert Charytatywny Mickiewicza 2019. Członek SKN Spraw Zagranicznych, zaangażowany w organizację Human Rights Week 2020 oraz Światowego Podcastu. Prywatnie kociarz.
Student drugiego roku stosunków międzynarodowych II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Zaangażowany w działalność kół naukowych na swoim wydziale. W wolnym czasie lubi najbardziej czytać o świecie, słuchać podcastów i odkrywać Europę. Raz do roku spełnia się również jako wolontariusz na festiwalu filmów dokumentalnych MDAG.
Studentka stosunków międzynarodowych i prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej zainteresowania to przede wszystkim filozofia, socjologia i wszelkie procesy zachodzące we współczesnych społeczeństwach. W wolnym czasie zwiedza kina studyjne, żegluje lub nadrabia zaległości książkowe.
Studentka socjologii cyfrowej i MISH UW. Absolwentka dziennikarstwa na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jej teksty były publikowane w Dzienniku Gazecie Prawnej, magazynie Nowy Folder, gazeta.pl, polityka.pl, uniwerek.tv. Laureatka m.in.: stypendium NCN, stypendium im. Leopolda Ungera, stypendium INMA, stypendium Google News Initiative i nagrody Union is Strength.
Studentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach politologia oraz slawistyka (specjalizacja – bohemistyka). Szczególnie zainteresowana obszarem psychologii i socjologii polityki oraz tematyką populizmu. Specjalizuje się w polityce, społeczeństwie i kulturze Czech. Prywatnie pasjonatka skoków narciarskich.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku polityka społeczna, a obecnie studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Działała w Młodzieżowej Radzie Dzielnicy Śródmieście, aktualnie spełnia się zawodowo na szczeblu administracji państwowej. Jej obszar zainteresowań to szeroko pojęte kwestie społeczne oraz współpraca międzynarodowa w zakresie bezpieczeństwa i ochrony ludności.
Student stosunków międzynarodowych i prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się przede wszystkim polityką zagraniczną państw Europy Zachodniej i Azji Wschodniej oraz historią obcych kultur. Najbardziej ceni długie rozmowy w miłej atmosferze i dobre reportaże.
Student stosunków międzynarodowych i filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowany kulturą krajów anglosaskich, postępującymi zmianami społecznymi i polityką europejską. Prywatnie barista, kinoman i entuzjasta musicali.
Studentka III roku stosunków międzynarodowych i II roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Do jej zainteresowań badawczych należą przede wszystkim Stany Zjednoczone, ich polityka wewnętrzna jak i zewnętrzna, kwestie obronności i wywiadu. Ponadto interesuje się historią i kulturą państw Europy Zachodniej. W wolnym czasie pobija swój ustawiony cel czytelniczy na dany rok przynajmniej już w czerwcu i nie można zostawić jej samej w żadnej księgarni.
Redaktor działu „Polska” w 2021 r. Absolwent bezpieczeństwa wewnętrznego na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się polityką obronną, wojskiem oraz zmianami zachodzącymi wewnątrz NATO oraz UE a swoje przemyślenia przekuwa na teksty dla Młodych o Polityce oraz na portalu Klubu Jagiellońskiego. Po ukończonych studiach podjął pracę w obszarze, który poznał w toku nauczania – zwalczaniu przestępczości finansowej. Obecnie pracuje na stanowisku specjalisty w dziale monitoringu transakcji w ING Hubs Poland, gdzie uczestniczy w wysiłkach nakierowanych na zwalczanie prania pieniędzy i finansowania terroryzmu.
Absolwent stosunków międzynarodowych na UKSW, obecnie student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Główne zainteresowania to zagadnienia ustrojowe Stanów Zjednoczonych oraz polska scena polityczna. Obecnie zafascynowany sytuacją na Węgrzech. W wolnym czasie zagorzały kibic Liverpool FC oraz gier serii FIFA.
Gdańszczanin studiujący prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośnik historii, zwłaszcza okresu późnoantycznego, bizantyjskiego oraz dziejów Kościoła. Entuzjasta obcych kultur i tradycji, co implikuje zainteresowanie podróżami, podejściem dyplomatycznym oraz eksploracją nowych miejsc. W hobby politologicznym w geografii nie ma granic, choć przyznaje, że jego ulubionym polem działania jest cała Europa oraz Basen Morza Śródziemnego. Uwielbia również zgłębiać problematykę ustroju państw oraz ich zróżnicowanie społeczno-kulturalne. W wolnym czasie fan żużla, teatru oraz pływania.
Student stosunków międzynarodowych i prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Do jego zainteresowań badawczych zalicza się polityczna historia Polski, kultura PRL, socjologia sportu, a także geopolityka na obszarze poradzieckim. Miłośnik piłki nożnej, boksu oraz wszelkich rodzajów gitar i instrumentów klawiszowych.
Absolwent stosunków międzynarodowych i student prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Na ogół zajmuje się poszukiwaniem pierwiastka realizmu politycznego we wszystkich sferach życia. Z odskokami.
Absolwent studiów magisterskich na kierunku stosunki międzynarodowe w ramach specjalizacji dyplomacja współczesna. Interesuje się wykorzystywaniem nowoczesnych technologii komunikacyjnych w stosunkach międzynarodowych. Oprócz tego zgłębia lewicową teorię polityczną oraz politykę i historię ludową Stanów Zjednoczonych. Prywatnie miłośnik zarówno psów jak i kotów oraz entuzjasta książek i gier wideo.
Polsko-białoruska feministka, queerowa aktywistka i najmłodsza członkini Warszawskiej Rady Kobiet. Zasiada w Radzie Stowarzyszenia Kongres Kobiet. Zaangażowana w działania na rzecz edukacji (w tym wprowadzenia edukacji obywatelskiej, seksualnej i antydyskryminacyjnej na rzetelnym i apartyjnym poziomie w polskich szkołach) i redukowania nierówności płci na wszelkich frontach. Jest jedną z założycielek programu „Wpisz do kalendarza”, który pomaga młodym kobietom wejść do polityki — zorganizowała już trzy ogólnopolskie edycje dla dziewczyn. Poza tym jest również członkinią Rady Konsultacyjnej ds. Edukacji w Ogólnopolskim Strajku Kobiet, dla którego w 2022 roku koordynowała kampanię „Zorientowani na rodzinę” na rzecz praw rodzin tęczowych i równości małżeńskiej dla osób LGBTQ+.
Ukończył studia licencjackie na kierunku politologia. Aktualnie student IV roku prawa. Prezes Koła Naukowego Prawa Konstytucyjnego „Legislator”. Specjalizuje się w prawie konstytucyjnym. Autor publikacji i wystąpień konferencyjnych z zakresu prawa konstytucyjnego oraz teorii i filozofii prawa.
Działa na rzecz praw człowieka i rozwoju systemu edukacji. Twórca Rankingu Szkół Przyjaznych LGBTQ+. W 2020 roku Forbes & McKinsey umieścił jego nazwisko na liście „25 poniżej 25 lat” jako laureata w kategorii „wspieranie różnorodności”. Obecnie studiuje Economics and Business Economics na Uniwersytecie w Amsterdamie.
Studentka urbanistyki i polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jej zainteresowania to rozwój cyrkularny oraz projektowanie polityk i usług publicznych. Wolny czas spędza w ruchu – na siłowni lub wśród natury.
Politolożka, amatorska fotografka i menadżerka zespołów sprzedażowych – to niesamowite combo pozwala widzieć szerszy horyzont rzeczywistości przesiąkniętej kapitalistycznym pędem. Wcześniej związana z działalnością polityczną od najmniejszych szczebli – od rozdawania ulotek, aż po pracę w sejmie. Wszystko po to aby powiedzieć: DOŚĆ. Główne obszary zainteresowań to masakra patriarchalnych schematów od podszewki, demaskowanie pułapek marketingowych i dekonspiracja politycznych intryg.
Doktorant w Szkole Głównej Handlowej w obszarze Nauk o Państwie i Administracji. Aspirujący politolog i historyk. Jego zainteresowania badawcze obejmują parlamentaryzm w Europie Środkowej i krajach anglosaskich; systemy wyborcze; kryzysy demokracji w Europie i USA. Uzyskał tytuł magistra historii (2020, z wyróżnieniem) oraz licencjata nauk politycznych (2021), oba na Uniwersytecie Warszawskim.
Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. Absolwent studiów licencjackich ze stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Narodowego „Akademia Ostrogska” (Ukraina). Ekspert ds. polityki informacyjnej i polityki Stanów Zjednoczonych w ADASTRA Think Tank (Ukraina). Był stażystą m.in. w tym MSZ Ukrainy, Ambasadzie Ukrainy w USA i Stałym Przedstawicielstwie Stolicy Apostolskiej przy Organizacjach Międzynarodowych w Wiedniu.
Studentka MISH UW na kierunkach artes liberales i socjologia cyfrowa. Poza nauką pracuje w firmie EAK Digital, gdzie zajmuje się blockchain PR współpracując z wiodącymi firmami w obszarze crypto. Interesuje się wpływem gospodarki cyfrowej na społeczeństwo oraz tym, w jaki sposób rozwój Web3 i decentralizacja wpłynie na nasze życie w świecie cyfrowym i fizycznym.
Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku finanse i rachunkowość. Stypendystka na Université Libre de Bruxelles oraz Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała na rynku kapitałowym oraz przy transakcjach fuzji i przejęć. Aktualnie pracuje w obszarze planowania finansowego. Jej zainteresowania obejmują zagadnienia związane z polityką gospodarczą oraz rynkami finansowymi. W wolnym czasie czytuje biografie znanych polityków oraz jeździ na swojej klasycznej holenderskiej Gazelle.
Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka europeistyki — integracji europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Głównym obszarem zainteresowań jest Europa oraz procesy w niej zachodzące. W wolnych chwilach lubi czytać kryminały i kupować nowe kwiatki – o obu tematach może mówić godzinami.
student Studium Europy Wschodniej UW, dziennikarz. W centrum jego zainteresowań badawczych leży obszar postsowiecki, ze szczególnym uwzględnieniem polityki zagranicznej i wewnętrznej Federacji Rosyjskiej. Niespełniony pieśniarz, tekściarz, pisarz i poeta. Spełniony kpiarz.
Absolwentka stosunków międzynarodowych i studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Instruktorka Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej od lat zajmująca się wychowaniem tych najmłodszych. Interesuje się prawem w przestrzeni międzynarodowej, Azją Południowo-Wschodnią i obszarem poradzieckim. Marzy o tym, by zrobić fikołka w każdej strefie czasowej.
Student studiów licencjackich ze stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Uzależniony od bycia na bieżąco z informacjami. Szczególnie zainteresowany polityką państw Europy Zachodniej. W każdej szkole od podstawówki współtworzył radiowęzły i gazetki szkolne. Lubi pomagać ludziom, jest wolontariuszem Szlachetnej Paczki, Caritasu, Fundacji DKMS, DOZ Maratonu. Od dzieciństwa zafascynowany transportem publicznym, kolekcjonuje bilety i schematy połączeń komunikacyjnych od Warszawy, przez rodzinną Łódź po daleki Nowy Jork.
Student kolegiów MISMaP i MISH na UW szukający połączenia między biotechnologią i dziennikarstwem. Poszukuje miejsca człowieka w relacji z szeroko pojętą naturą i lepszych regulujących ją polityk – w tym miejskich. W wolnym czasie fotograf – portretuje zarówno ludzi i zjawiska społeczne, jak i te przyrodnicze.
Student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Od czasów gimnazjalnych zakochany w radiu. Jeśli wstaje przed siódmą, to tylko po to, by dotrzeć do studia Radia Kampus. W jego serwisach informacyjnych można znaleźć solidną dawkę informacji ze świata polityki. Publikował w Radiu Nowy Świat i Maglu. Najbardziej fascynuje go dyplomacja publiczna. Stara się wyjaśniać skomplikowane zjawiska prostym językiem. Od niedawna współtworzy projekt Risercz, który ma ułatwić dostęp do informacji spoza głównego nurtu.
Student stosunków międzynarodowych oraz studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowany prawem międzynarodowym oraz teorią i filozofią prawa. Wielbiciel myśli Stanisława Brzozowskiego. Wolny czas poświęca przede wszystkim literaturze pięknej oraz twórczości Alberta Camus.
Student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się przede wszystkim bezpieczeństwem międzynarodowym, ale ciekawi go też wszystko, co związane z kosmosem i jego eksploracją. Po godzinach pasjonat szachów, kotów i fotografii.
Student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent stosunków międzynarodowych i studiów bliskowschodnich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariusz w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Interesuje się polską i zachodnią sceną polityczną oraz tematyką żydowską. W wolnym czasie słucha wielu podcastów, udaje się w mniejsze i większe podróże oraz uczy się języków.
Magister stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Jego zainteresowania badawcze wiążą się z badaniem populizmów latynoamerykańskich i europejskich, historią i polityką państw Ameryki Łacińskiej, a w szczególności Wenezueli, Peru i Argentyny. Zainteresowany również polityką równościową Unii Europejskiej, zjawiskiem neokolonializmu i antyimperializmu. Związany z działalnością naukowo-akademicką na Uniwersytecie Warszawskim.
Student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Aktywny działacz Samorządu Studenckiego na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW. Członek Rady Wydziału. Interesuje się polityką oraz historią Europy. Swoją uwagę w większości poświęca krajom niemieckojęzycznym. W 2022 roku odbył trzymiesięczny staż/wolontariat w Ambasadzie RP w Bernie gdzie pomagał przy organizacji II Polskiego Forum Gospodarczo-Technologicznego w Szwajcarii. W wolnym czasie zajmuje się fotografią podczas długich spacerów po Warszawie. Wielki miłośnik lotnictwa.
Koordynatorka działu „Polska”. Studentka europeistyki i prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Stypendystka Nagrody Ministra Edukacji i Nauki. Pasjonuje ją historia i jej wpływ na współczesną politykę oraz społeczeństwo. Interesuje się również tematyką związana z Unią Europejską. Uzależniona od kawy, w wolnym czasie uwielbia odwiedzać muzea i słuchać muzyki.
Absolwent prawa i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. W swoich tekstach skupia się na meandrach krajowej polityki, teorii polityki i zagadnieniach prawnych. Lubi jątrzyć i mącić. Entuzjasta kolejowych podróży po Polsce, wieczorów w kinie i dobrze opowiedzianych historii. Oddany fan Depeche Mode.
Studentka stosunków międzynarodowych i MISH UW. Entuzjastka Azji Wschodniej i Francji, pasjonatka obcych kultur. Aspirująca poliglotka. Uwielbia wszelkie podróże i jest nieodłącznie związana z czarną kawą.
Studentka Uniwersytetu Warszawskiego. W psychologii zakochana od pierwszego wejrzenia, a z socjologią nawiązała późny, ale pełen odkryć romans. Członkini studenckiego koła naukowego Psychoseksuologii. Zainteresowana psychologią społeczną, kliniczną i psychoterapią. Najważniejsza są dla niej równość i inkluzywność. Prywatnie miłośniczka zwierząt, herbaty, plakatów i listopada.
Studentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonuje ją współczesna historia Polski, a także kwestia praw człowieka i nierówności społecznych. Zainteresowana tematyką kryminalną, miłośniczka podróży i poznawania obcych kultur.
Absolwentka politologii i studentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się polityką Bliskiego Wschodu i psychologia społeczna. Jest wielką entuzjastką analizy dykursu młodych na social mediach. Prywatnie zajmuje ją czytanie esejów, gotowanie pysznego jedzenia i spacery po mieście.
Studentka stosunków międzynarodowych II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowanie nowymi mediami popchnęło ją do studiowania również logistyki i administrowania w mediach. Współzałożycielka stowarzyszenia Dziewczyny Na Wybory, z którym na codzień wspólnie stara się rozpowszechniać wiedzę o społeczeństwie obywatelskim. Bez końca może pisać o tym, co dla niej najbliższe, dlatego naukowo skupia się na kryzysie klimatycznym oraz sprawach społecznych.
Studentka Organizowania Rynku Pracy. Zainteresowana prawami kobiet i edukacją antydyskryminacyjną. Na codzień walczy o edukację przyjazną uczniom, która przygotuje ich do wejścia na przyszły rynek pracy. Współzałożycielka stowarzyszenia Dziewczyny na wybory.
Studentka prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Zakochana od pierwszego wejrzenia w Belgii, gdzie spędza większość wolnego czasu. Nie stanowi zaskoczenia, że obszar jej zainteresowań opiewa wokół polityki krajów Beneluksu. Na co dzień czyta również artykuły w tematyce Bliskiego Wschodu i praw człowieka. Miłośniczka podróży autostopem i zdobywania górskich szczytów.
Studentka III roku Europejskiej Polityki i Ekonomii, zainteresowana zjawiskami politycznymi w Europie oraz historią Polski w XX wieku. Prywatnie aktywna sportowo i pasjonująca się podróżami.
Studentka Europeistyki — integracji europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim i członkini Koła Instytucji Międzynarodowych przy WNPiSM. Zainteresowana stosunkami międzynarodowymi, dyplomacją, historią sztuki i powiązaniami między kulturą a polityką. Zakochana w Wiedniu, czarnej herbacie i twórczości Nabokova. Wolontariuszka w Fundacji Akcja Menstruacja i aspirująca kolekcjonerka sztuki. W wolnym czasie podróżuje, głównie na trasie Warszawa-Łódź.
Studentka stosunków międzynarodowych i europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Zainteresowana historią i polityką państw Beneluksu oraz państw obszaru niemieckojęzycznego, historią kolonializmu, a także wszystkim, co jakkolwiek wiąże się z działalnością Unii Europejskiej. Po godzinach oddana miłośniczka muzyki klasycznej, kina i popkultury. Od wielu lat uzależniona od herbaty z miodem i cytryną.
Student stosunków międzynarodowych. Pasjonuje się historią, kulturą w szerokim tego słowa znaczeniu oraz językami obcymi. Interesuje się tematyką obu Ameryk oraz Europy. Uwielbia wszelkiego rodzaju mapy. Wolny czas spędza na wycieczkach rowerowych, gotowaniu i szkicowaniu.
Koordynatorka działu korekty. Studentka stosunków międzynarodowych II stopnia. Wśród jej zainteresowań badawczych pierwsze skrzypce grają Bliski Wschód i Afryka, co skłoniło ją również do nauki języka arabskiego. Jej dzień nie obejdzie się bez kawy. Uwielbia być w podróży i posiada brązowy pas w karate.